SADRİ ALIŞIK KÜLTÜR MERKEZİ İSTANBUL KURUMSAL İLETİŞİM
SADRİ ALIŞIK AKADEMİ SADRİ ALIŞIK KONSERVATUARI
Adres : Ağahamam Cad. Ağa Han No:1 Cihangir / İstanbul
Tel : 0 212 249 03 73 – 78 – 79
0212 244 82 81
0212 244 67 36
0212 249 40 93 – 95
Faks : 0 212 249 17 99
SADRİ ALIŞIK TİYATROSU
Adres : Adres : Ağahamam Cad. Ağa Han No:1 Cihangir / İstanbul
Tel : 0 212 249 03 73 – 78 – 79
0212 244 82 81
0212 244 67 36
0212 249 40 93 – 95
Faks : 0 212 244 67 35

Genel Müdür
Nurcan Kaçmaz - nurcan@sakm.net
Genel Koordinatör
Sadri Alışık - sadri@sakm.net
Akademi Müdürü
Ezgi Tarhan – ezgi@sakm.net
Öğrenci İşleri Koordinatörü
Sultan Çelik – sultan@sakm.net
Öğrenci işleri
Zeynep Akıncı – zeynep@sakm.net
Tiyatro Müdürü
Murat Öztürk - murat@sakm.net
Tiyatro Müdür Yardımcısı
Yavuz Aytekin - yavuz@sakm.net
Finans Müdürü
Çiğdem Yetkiner – cigdem@sakm.net
Basın ve Halkla İlişkiler
Özlem Özakova – ozlem.ozakova@gmail.com
» İletişim Formu

Yukarıya Çık