İSTANBUL AKADEMİ DERS PROGRAMI


SADRİ ALIŞIK AKADEMİ

2019 - 2020

 HAFTA İÇİ DERS PROGRAMLARI

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 53-2

TARİHİ

24 Şubat 2020 Pazartesi

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

EĞİTMEN

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

SINIF

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 53-2

TARİHİ

26 Şubat 2020 Çarşamba

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

DANS

DANS

DANS

EĞİTMEN

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

SINIF

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 58

TARİHİ

24 Şubat 2020 Pazartesi

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

TİRAT - OYUNCULUK

TİRAT - OYUNCULUK

TİRAT - OYUNCULUK

EĞİTMEN

ÜLKÜ DURU

ÜLKÜ DURU

ÜLKÜ DURU

SINIF

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 58

TARİHİ

26 Şubat 2020 Çarşamba

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

TİRAT - OYUNCULUK

TİRAT - OYUNCULUK

TİRAT - OYUNCULUK

EĞİTMEN

ÜLKÜ DURU

ÜLKÜ DURU

ÜLKÜ DURU

SINIF

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 62

TARİHİ

24 Şubat 2020 Pazartesi

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

EĞİTMEN

DEVRİM NAS

DEVRİM NAS

DEVRİM NAS

SINIF

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 62

TARİHİ

26 Şubat 2020 Çarşamba

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

EĞİTMEN

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

SINIF

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

GRUP ADI

UKO 19

TARİHİ

24 Şubat 2020 Pazartesi

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

YÖNETMENLE UYGULAMA

YÖNETMENLE UYGULAMA

YÖNETMENLE UYGULAMA

EĞİTMEN

FEHMİ GERÇEKER

FEHMİ GERÇEKER

FEHMİ GERÇEKER

SINIF

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

GRUP ADI

UKO 19

TARİHİ

26 Şubat 2020 Çarşamba

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

YÖNETMENLE UYGULAMA

YÖNETMENLE UYGULAMA

YÖNETMENLE UYGULAMA

EĞİTMEN

FEHMİ GERÇEKER

FEHMİ GERÇEKER

FEHMİ GERÇEKER

SINIF

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

GRUP ADI

ATÖLYE 26

TARİHİ

24 Şubat 2020 Pazartesi

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

EĞİTMEN

AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU

AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU

AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU

SINIF

SAHNE (4. KAT)

SAHNE (4. KAT)

SAHNE (4. KAT)

GRUP ADI

ATÖLYE 26

TARİHİ

26 Şubat 2020 Çarşamba

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

EĞİTMEN

AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU

AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU

AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU

SINIF

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

GRUP ADI

OYUNCULUK STÜDYOSU 1. SINIF

TARİHİ

24 Şubat 2020 Pazartesi

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

EĞİTMEN

BEDİR BEDİR

BEDİR BEDİR

BEDİR BEDİR

SINIF

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

GRUP ADI

OYUNCULUK STÜDYOSU 1. SINIF

TARİHİ

26 Şubat 2020 Çarşamba

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

KAMERA OYUNCULUĞU

KAMERA OYUNCULUĞU

KAMERA OYUNCULUĞU

EĞİTMEN

EBRU ÜSTÜNTAŞ

EBRU ÜSTÜNTAŞ

EBRU ÜSTÜNTAŞ

SINIF

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

GRUP ADI

OYUNCULUK STÜDYOSU 1. SINIF

TARİHİ

27 Şubat 2020 Perşembe

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

EĞİTMEN

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

SINIF

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)



SADRİ ALIŞIK AKADEMİ

2019 - 2020

  HAFTA İÇİ DERS PROGRAMLARI

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 56 - 2

TARİHİ

25 Şubat 2020 Salı

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

ŞAN

ŞAN

ŞAN

EĞİTMEN

BERKTAY AKYILDIZ

BERKTAY AKYILDIZ

BERKTAY AKYILDIZ

SINIF

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 56 - 2

TARİHİ

27 Şubat 2020 Perşembe

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

EĞİTMEN

BEDİR BEDİR

BEDİR BEDİR

BEDİR BEDİR

SINIF

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 60

TARİHİ

25 Şubat 2020 Salı

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

HAREKET

HAREKET

HAREKET

EĞİTMEN

BÜLENT DEVELİ

BÜLENT DEVELİ

BÜLENT DEVELİ

SINIF

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 60

TARİHİ

27 Şubat 2020 Perşembe

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

EĞİTMEN

ÜLKÜ DURU

ÜLKÜ DURU

ÜLKÜ DURU

SINIF

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

GRUP ADI

UKO 21

TARİHİ

25 Şubat 2020 Salı

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

EĞİTMEN

EBRU SAÇAR

EBRU SAÇAR

EBRU SAÇAR

SINIF

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

GRUP ADI

UKO 21

TARİHİ

27 Şubat 2020 Perşembe

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

EĞİTMEN

SİMGE GEREN

SİMGE GEREN

SİMGE GEREN

SINIF

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

GRUP ADI

ATÖLYE 30

TARİHİ

25 Şubat 2020 Salı

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

EĞİTMEN

AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU

AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU

AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU

SINIF

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

GRUP ADI

ATÖLYE 30

TARİHİ

27 Şubat 2020 Perşembe

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

EĞİTMEN

AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU

AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU

AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU

SINIF

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

GRUP ADI

ATÖLYE 33

TARİHİ

25 Şubat 2020 Salı

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

EĞİTMEN

ÖZGÜR YALIM

ÖZGÜR YALIM

ÖZGÜR YALIM

SINIF

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

GRUP ADI

ATÖLYE 33

TARİHİ

27 Şubat 2020 Perşembe

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

EĞİTMEN

ÖZGÜR YALIM

ÖZGÜR YALIM

ÖZGÜR YALIM

SINIF

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

GRUP ADI

KOÇ GRUP

TARİHİ

25 Şubat 2020 Salı

DERS SAATİ

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

21:30 - 22:15

DERS ADI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

EĞİTMEN

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

SINIF

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

GRUP ADI

KONSERVATUVAR HAZIRLIK / 2. SINIF

TARİHİ

24 Şubat 2020 Pazartesi

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

DOĞAÇLAMA

DOĞAÇLAMA

DOĞAÇLAMA

EĞİTMEN

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

SINIF

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

GRUP ADI

KONSERVATUVAR HAZIRLIK / 2. SINIF

TARİHİ

25 Şubat 2020 Salı

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

EĞİTMEN

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

SINIF

VAHİ ÖZ (5. KAT)

VAHİ ÖZ (5. KAT)

VAHİ ÖZ (5. KAT)

GRUP ADI

KONSERVATUVAR HAZIRLIK / 2. SINIF

TARİHİ

26 Şubat 2020 Çarşamba

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

ŞAN

ŞAN

ŞAN

EĞİTMEN

BERKTAY AKYILDIZ

BERKTAY AKYILDIZ

BERKTAY AKYILDIZ

SINIF

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)





Yukarıya Çık