İSTANBUL AKADEMİ DERS PROGRAMI


SADRİ ALIŞIK AKADEMİ

2019 - 2020

 HAFTA İÇİ DERS PROGRAMLARI

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 46-2

TARİHİ

21 Ekim 2019 Pazartesi

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

EĞİTMEN

ÖZGÜR YALIM

ÖZGÜR YALIM

ÖZGÜR YALIM

SINIF

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 46-2

TARİHİ

23 Ekim 2019 Çarşamba

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

METİN İNCELEME

METİN İNCELEME

METİN İNCELEME

EĞİTMEN

PERVİN ATAMERT

PERVİN ATAMERT

PERVİN ATAMERT

SINIF

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 53-2

TARİHİ

21 Ekim 2019 Pazartesi

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

EĞİTMEN

DEVRİM NAS

DEVRİM NAS

DEVRİM NAS

SINIF

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 53-2

TARİHİ

23 Ekim 2019 Çarşamba

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

EĞİTMEN

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

SINIF

VAHİ ÖZ (5. KAT)

VAHİ ÖZ (5. KAT)

VAHİ ÖZ (5. KAT)

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 58

TARİHİ

21 Ekim 2019 Pazartesi

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

ŞAN

ŞAN

ŞAN

EĞİTMEN

BERKTAY AKYILDIZ

BERKTAY AKYILDIZ

BERKTAY AKYILDIZ

SINIF

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 58

TARİHİ

23 Ekim 2019 Çarşamba

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

EĞİTMEN

ÜLKÜ DURU

ÜLKÜ DURU

ÜLKÜ DURU

SINIF

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

GRUP ADI

UKO 19

TARİHİ

21 Ekim 2019 Pazartesi

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

EĞİTMEN

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

SINIF

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

GRUP ADI

UKO 19

TARİHİ

23 Ekim 2019 Çarşamba

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

EĞİTMEN

EBRU SAÇAR

EBRU SAÇAR

EBRU SAÇAR

SINIF

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

GRUP ADI

ATÖLYE 26

TARİHİ

21 Ekim 2019 Pazartesi

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

EĞİTMEN

AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU

AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU

AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU

SINIF

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

GRUP ADI

ATÖLYE 26

TARİHİ

23 Ekim 2019 Çarşamba

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

EĞİTMEN

AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU

AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU

AYŞEGÜL SÜNETÇİOĞLU

SINIF

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)



SADRİ ALIŞIK AKADEMİ

2019 - 2020

  HAFTA İÇİ DERS PROGRAMLARI

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 48 - 2

TARİHİ

22 Ekim 2019 Salı

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

EĞİTMEN

MURAT KILIÇ

MURAT KILIÇ

MURAT KILIÇ

SINIF

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 48 - 2

TARİHİ

24 Ekim 2019 Perşembe

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

ŞAN

ŞAN

ŞAN

EĞİTMEN

NAZLI UĞURTAŞ

NAZLI UĞURTAŞ

NAZLI UĞURTAŞ

SINIF

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 56

TARİHİ

22 Ekim 2019 Salı

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

EĞİTMEN

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

SINIF

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

GRUP ADI

TEMEL OYUNCULUK 56

TARİHİ

24 Ekim 2019 Perşembe

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

EĞİTMEN

SİMGE GEREN

SİMGE GEREN

SİMGE GEREN

SINIF

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

GRUP ADI

UKO 17

TARİHİ

22 Ekim 2019 Salı

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

YÖNETMENLE UYGULAMA

YÖNETMENLE UYGULAMA

YÖNETMENLE UYGULAMA

EĞİTMEN

ARKIN AKTAÇ

ARKIN AKTAÇ

ARKIN AKTAÇ

SINIF

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

GRUP ADI

UKO 17

TARİHİ

24 Ekim 2019 Perşembe

DERS SAATİ

18:30 - 19:15

19:30 - 20:15

20:30 - 21:15

DERS ADI

KAMERA OYUNCULUĞU

KAMERA OYUNCULUĞU

KAMERA OYUNCULUĞU

EĞİTMEN

EBRU ÜSTÜNTAŞ

EBRU ÜSTÜNTAŞ

EBRU ÜSTÜNTAŞ

SINIF

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)




Yukarıya Çık