İSTANBUL AKADEMİ DERS PROGRAMI


SADRİ ALIŞIK AKADEMİ

2018 - 2019

HAFTA SONU DERS PROGRAMI

CUMARTESİ

TEMEL OYUNCULUK 40-2

20 Temmuz 2019 Cumartesi

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 45-2

20 Temmuz 2019 Cumartesi

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

JÜLİDE GÜVEN

JÜLİDE GÜVEN

JÜLİDE GÜVEN

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 52

20 Temmuz 2019 Cumartesi

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

BEDİR BEDİR

BEDİR BEDİR

BEDİR BEDİR

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 54

20 Temmuz 2019 Cumartesi

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

KADİM YAŞAR

KADİM YAŞAR

KADİM YAŞAR

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

KONSERVATUVAR HAZIRLIK 1. SINIF

20 Temmuz 2019 Cumartesi

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 13:45

GEN. KÜL. DRAMA

GEN. KÜL. DRAMA

GEN. KÜL. DRAMA

GÖKHAN ERARSLAN

GÖKHAN ERARSLAN

GÖKHAN ERARSLAN

VAHİ ÖZ (5. KAT)

VAHİ ÖZ (5. KAT)

VAHİ ÖZ (5. KAT)

UKO 16

20 Temmuz 2019 Cumartesi

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

KAMERA OYUNCULUĞU

KAMERA OYUNCULUĞU

KAMERA OYUNCULUĞU

EDA ÖZEL

EDA ÖZEL

EDA ÖZEL

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

ATÖLYE 22

20 Temmuz 2019 Cumartesi

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

EBRU ÜSTÜNTAŞ

EBRU ÜSTÜNTAŞ

EBRU ÜSTÜNTAŞ

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

ATÖLYE 23

20 Temmuz 2019 Cumartesi

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

ÖZGÜR YALIM

ÖZGÜR YALIM

ÖZGÜR YALIM

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 43-2

20 Temmuz 2019 Cumartesi

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 49

20 Temmuz 2019 Cumartesi

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

HAREKET

HAREKET

HAREKET

BÜLENT DEVELİ

BÜLENT DEVELİ

BÜLENT DEVELİ

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 50

20 Temmuz 2019 Cumartesi

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

HİCRAN YAVUZ

HİCRAN YAVUZ

HİCRAN YAVUZ

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 55 (14 - 16 YAŞ)

20 Temmuz 2019 Cumartesi

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

EBRU ÜSTÜNTAŞ

EBRU ÜSTÜNTAŞ

EBRU ÜSTÜNTAŞ

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KONSERVATUVAR HAZIRLIK 1. SINIF

20 Temmuz 2019 Cumartesi

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

TİRAT - ŞİİR

TİRAT - ŞİİR

TİRAT - ŞİİR

BEDİR BEDİR

BEDİR BEDİR

BEDİR BEDİR

VAHİ ÖZ (5. KAT)

VAHİ ÖZ (5. KAT)

VAHİ ÖZ (5. KAT)

KONSERVATUVAR HAZIRLIK 3. SINIF

20 Temmuz 2019 Cumartesi

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

TİRAT - ŞİİR

TİRAT - ŞİİR

TİRAT - ŞİİR

YİĞİT PAKMEN

YİĞİT PAKMEN

YİĞİT PAKMEN

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

ATÖLYE 24 (14-16 YAŞ)

20 Temmuz 2019 Cumartesi

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

MELDA NARİN GÜLER

MELDA NARİN GÜLER

MELDA NARİN GÜLER

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ATÖLYE 25

20 Temmuz 2019 Cumartesi

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

ÖZGÜR YALIM

ÖZGÜR YALIM

ÖZGÜR YALIM

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

SADRİ ALIŞIK AKADEMİ

2018 - 2019

HAFTA SONU DERS PROGRAMI

PAZAR

TEMEL OYUNCULUK 40-2

21 Temmuz 2019 Pazar

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

DANS

DANS

DANS

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 45-2

21 Temmuz 2019 Pazar

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

KADİM YAŞAR

KADİM YAŞAR

KADİM YAŞAR

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 52

21 Temmuz 2019 Pazar

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

HAREKET

HAREKET

HAREKET

BÜLENT DEVELİ

BÜLENT DEVELİ

BÜLENT DEVELİ

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 54

21 Temmuz 2019 Pazar

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

ŞAN

ŞAN

ŞAN

BERKTAY AKYILDIZ

BERKTAY AKYILDIZ

BERKTAY AKYILDIZ

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

KONSERVATUVAR HAZIRLIK 1. SINIF

21 Temmuz 2019 Pazar

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

TİRAT - ŞİİR

TİRAT - ŞİİR

TİRAT - ŞİİR

BEDİR BEDİR

BEDİR BEDİR

BEDİR BEDİR

VAHİ ÖZ (5. KAT)

VAHİ ÖZ (5. KAT)

VAHİ ÖZ (5. KAT)

KONSERVATUVAR HAZIRLIK 3. SINIF

21 Temmuz 2019 Pazar

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 13:45

TİRAT - ŞİİR

TİRAT - ŞİİR

TİRAT - ŞİİR

YİĞİT PAKMEN

YİĞİT PAKMEN

YİĞİT PAKMEN

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

UKO 16

21 Temmuz 2019 Pazar

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

ATÖLYE 22

21 Temmuz 2019 Pazar

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

EBRU ÜSTÜNTAŞ

EBRU ÜSTÜNTAŞ

EBRU ÜSTÜNTAŞ

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ATÖLYE 23

21 Temmuz 2019 Pazar

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

ÖZGÜR YALIM

ÖZGÜR YALIM

ÖZGÜR YALIM

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 43-2

21 Temmuz 2019 Pazar

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

ŞAN

ŞAN

ŞAN

BERKTAY AKYILDIZ

BERKTAY AKYILDIZ

BERKTAY AKYILDIZ

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 49

21 Temmuz 2019 Pazar

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

YİĞİT PAKMEN

YİĞİT PAKMEN

YİĞİT PAKMEN

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 50

21 Temmuz 2019 Pazar

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

HAREKET

HAREKET

HAREKET

BÜLENT DEVELİ

BÜLENT DEVELİ

BÜLENT DEVELİ

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 55 (14-16 YAŞ)

21 Temmuz 2019 Pazar

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

SİMGE GEREN

SİMGE GEREN

SİMGE GEREN

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

KONSERVATUVAR HAZIRLIK 3. SINIF

21 Temmuz 2019 Pazar

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

METİN İNCELEME

METİN İNCELEME

METİN İNCELEME

GÖKHAN ERARSLAN

GÖKHAN ERARSLAN

GÖKHAN ERARSLAN

VAHİ ÖZ (5. KAT)

VAHİ ÖZ (5. KAT)

VAHİ ÖZ (5. KAT)

ATÖLYE 24 (14-16 YAŞ)

21 Temmuz 2019 Pazar

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

MELDA NARİN GÜLER

MELDA NARİN GÜLER

MELDA NARİN GÜLER

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

ATÖLYE 25

21 Temmuz 2019 Pazar

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

ÖZGÜR YALIM

ÖZGÜR YALIM

ÖZGÜR YALIM

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)







Yukarıya Çık