İSTANBUL AKADEMİ DERS PROGRAMI


SADRİ ALIŞIK AKADEMİ

2019 - 2020

HAFTA SONU DERS PROGRAMI

CUMARTESİ

TEMEL OYUNCULUK 52-2

14 Mart 2020 Cumartesi

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

KAMERA OYUNCULUĞU

KAMERA OYUNCULUĞU

KAMERA OYUNCULUĞU

ARKIN AKTAÇ

ARKIN AKTAÇ

ARKIN AKTAÇ

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 54-2

14 Mart 2020 Cumartesi

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

ŞAN

ŞAN

ŞAN

BERKTAY AKYILDIZ

BERKTAY AKYILDIZ

BERKTAY AKYILDIZ

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 57-2

14 Mart 2020 Cumartesi

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

METİN İNCELEME

METİN İNCELEME

METİN İNCELEME

PERVİN ATAMERT

PERVİN ATAMERT

PERVİN ATAMERT

VAHİ ÖZ (5. KAT)

VAHİ ÖZ (5. KAT)

VAHİ ÖZ (5. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 61

14 Mart 2020 Cumartesi

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

TİRAT - DİKSİYON

TİRAT - DİKSİYON

TİRAT - DİKSİYON

SİMGE GEREN

SİMGE GEREN

SİMGE GEREN

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

UKO 20

14 Mart 2020 Cumartesi

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

ROLE HAZIRLIK

ROLE HAZIRLIK

ROLE HAZIRLIK

BAŞAR DENGİZ

BAŞAR DENGİZ

BAŞAR DENGİZ

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

UKO 22

14 Mart 2020 Cumartesi

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

KAMERA OYUNCULUĞU

KAMERA OYUNCULUĞU

KAMERA OYUNCULUĞU

EBRU ÜSTÜNTAŞ

EBRU ÜSTÜNTAŞ

EBRU ÜSTÜNTAŞ

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

KONSERVATUVAR HAZIRLIK 1. SINIF

14 Mart 2020 Cumartesi

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

DANS

DANS

DANS

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

ATÖLYE 27

14 Mart 2020 Cumartesi

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13.00 - 13:45

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

ZEYNEP ERONAT

ZEYNEP ERONAT

ZEYNEP ERONAT

SAHNE (4. KAT)

SAHNE (4. KAT)

SAHNE (4. KAT)

ATÖLYE 29

14 Mart 2020 Cumartesi

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13.00 - 13:45

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

GÜLCE UĞURLU

GÜLCE UĞURLU

GÜLCE UĞURLU

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

SİNEMA SAHNE OYUNCULUĞU 14-16 YAŞ

14 Mart 2020 Cumartesi

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

MELDA NARİN GÜLER

MELDA NARİN GÜLER

MELDA NARİN GÜLER

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 55-2

14 Mart 2020 Cumartesi

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

DANS

DANS

DANS

EBRU ÜSTÜNTAŞ

EBRU ÜSTÜNTAŞ

EBRU ÜSTÜNTAŞ

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 63

14 Mart 2020 Cumartesi

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

SİMGE GEREN

SİMGE GEREN

SİMGE GEREN

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

SİNEMA SAHNE OYUNCULUĞU 14-16 YAŞ / 2.SINIF

14 Mart 2020 Cumartesi

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

YİĞİT PAKMEN

YİĞİT PAKMEN

YİĞİT PAKMEN

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

SİNEMA SAHNE OYUNCULUĞU 14-16 YAŞ / 3.SINIF

14 Mart 2020 Cumartesi

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

ŞAN

ŞAN

ŞAN

NAZLI UĞURTAŞ

NAZLI UĞURTAŞ

NAZLI UĞURTAŞ

ATİLLA İLHAN (2. KAT)

ATİLLA İLHAN (2. KAT)

ATİLLA İLHAN (2. KAT)

UKO 23

14 Mart 2020 Cumartesi

14:00 - 14.45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

EBRU SAÇAR

EBRU SAÇAR

EBRU SAÇAR

VAHİ ÖZ (5. KAT)

VAHİ ÖZ (5. KAT)

VAHİ ÖZ (5. KAT)

KONSERVATUVAR HAZIRLIK 1. SINIF

14 Mart 2020 Cumartesi

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

TİRAT - ŞİİR

TİRAT - ŞİİR

TİRAT - ŞİİR

BEDİR BEDİR

BEDİR BEDİR

BEDİR BEDİR

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KONSERVATUVAR HAZIRLIK 3. SINIF

14 Mart 2020 Cumartesi

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

DOĞAÇLAMA

DOĞAÇLAMA

DOĞAÇLAMA

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

ATÖLYE 28

14 Mart 2020 Cumartesi

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

ŞAN

ŞAN

ŞAN

BERKTAY AKYILDIZ

BERKTAY AKYILDIZ

BERKTAY AKYILDIZ

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ATÖLYE 31

14 Mart 2020 Cumartesi

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

ÖZGÜR YALIM

ÖZGÜR YALIM

ÖZGÜR YALIM

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

ATÖLYE 32

14 Mart 2020 Cumartesi

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

GÜLCE UĞURLU

GÜLCE UĞURLU

GÜLCE UĞURLU

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)



SADRİ ALIŞIK AKADEMİ

2019 - 2020

HAFTA SONU DERS PROGRAMI

PAZAR

TEMEL OYUNCULUK 54-2

15 Mart 2020 Pazar

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 57-2

15 Mart 2020 Pazar

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

MURAT KILIÇ

MURAT KILIÇ

MURAT KILIÇ

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 61

15 Mart 2020 Pazar

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

HAREKET

HAREKET

HAREKET

BÜLENT DEVELİ

BÜLENT DEVELİ

BÜLENT DEVELİ

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

UKO 20

15 Mart 2020 Pazar

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

YÖNETMENLE UYGULAMA

YÖNETMENLE UYGULAMA

YÖNETMENLE UYGULAMA

ARKIN AKTAÇ

ARKIN AKTAÇ

ARKIN AKTAÇ

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

UKO 22

15 Mart 2020 Pazar

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

YÖNETMENLE UYGULAMA

YÖNETMENLE UYGULAMA

YÖNETMENLE UYGULAMA

FEHMİ GERÇEKER

FEHMİ GERÇEKER

FEHMİ GERÇEKER

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

KONSERVATUVAR HAZIRLIK 1. SINIF

15 Mart 2020 Pazar

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

SİMGE GEREN

SİMGE GEREN

SİMGE GEREN

VAHİ ÖZ (5. KAT)

VAHİ ÖZ (5. KAT)

VAHİ ÖZ (5. KAT)

KONSERVATUVAR HAZIRLIK 3. SINIF

15 Mart 2020 Pazar

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

ŞAN

ŞAN

ŞAN

BERKTAY AKYILDIZ

BERKTAY AKYILDIZ

BERKTAY AKYILDIZ

ATİLLA İLHAN (2. KAT)

ATİLLA İLHAN (2. KAT)

ATİLLA İLHAN (2. KAT)

ATÖLYE 27

15 Mart 2020 Pazar

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13.00 - 13:45

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

ZEYNEP ERONAT

ZEYNEP ERONAT

ZEYNEP ERONAT

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

ATÖLYE 29

15 Mart 2020 Pazar

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13.00 - 13:45

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

GÜLCE UĞURLU

GÜLCE UĞURLU

GÜLCE UĞURLU

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

SİNEMA SAHNE OYUNCULUĞU 14-16 YAŞ

15 Mart 2020 Pazar

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

13:00 - 13:45

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

MELDA NARİN GÜLER

MELDA NARİN GÜLER

MELDA NARİN GÜLER

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 55-2

15 Mart 2020 Pazar

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

MURAT YILMAZ

MURAT YILMAZ

MURAT YILMAZ

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

MÜCAP OFLUOĞLU (2. KAT)

TEMEL OYUNCULUK 63

15 Mart 2020 Pazar

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

OYUNULUK

OYUNULUK

OYUNULUK

ZEYNEP ERONAT

ZEYNEP ERONAT

ZEYNEP ERONAT

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

BELGİN DORUK (5. KAT)

SİNEMA SAHNE OYUNCULUĞU 14-16 YAŞ / 2.SINIF

15 Mart 2020 Pazar

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

YİĞİT PAKMEN

YİĞİT PAKMEN

YİĞİT PAKMEN

VAHİ ÖZ (5. KAT)

VAHİ ÖZ (5. KAT)

VAHİ ÖZ (5. KAT)

SİNEMA SAHNE OYUNCULUĞU 14-16 YAŞ / 3.SINIF

15 Mart 2020 Pazar

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

OYUNCULUK

OYUNCULUK

OYUNCULUK

MELDA NARİN GÜLER

MELDA NARİN GÜLER

MELDA NARİN GÜLER

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

AYHAN IŞIK (5. KAT)

KONSERVATUVAR HAZIRLIK 3. SINIF

15 Mart 2020 Pazar

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

DİKSİYON

DİKSİYON

DİKSİYON

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

MUSTAFA SANCAK

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

ŞÜKRAN GÜNGÖR (5. KAT)

UKO 23

15 Mart 2020 Pazar

14:00 - 14.45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

SEKTÖREL BİLGİ

SEKTÖREL BİLGİ

SEKTÖREL BİLGİ

YILMAZ GRUDA

YILMAZ GRUDA

YILMAZ GRUDA

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

HULKİ SANER (2. KAT)

ATÖLYE 28

15 Mart 2020 Pazar

14:00 - 14:45

14:00 - 14:46

14:00 - 14:47

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

ZİVER ARMAĞAN AÇIL

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

MÜŞFİK KENTER (1. KAT)

ATÖLYE 31

15 Mart 2020 Pazar

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

ÖZGÜR YALIM

ÖZGÜR YALIM

ÖZGÜR YALIM

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

EKREM BORA (1. KAT)

ATÖLYE 32

15 Mart 2020 Pazar

14:00 - 14:45

15:00 - 15:45

16:00 - 16:45

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

OYUN ÇALIŞMASI

GÜLCE UĞURLU

GÜLCE UĞURLU

GÜLCE UĞURLU

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)

KAMURAN YÜCE (5. KAT)







Yukarıya Çık